Alloise розповіла про новий альбом

За словами співачки, платівка ряснітиме тонкою еротикою та композиційною зрілістю.
Alloise новий альбом

Алла Московка готується випустити другий альбом свого сольного проекту Alloise. Колишня вокалістка Gorchitza розповіла в інтерв’ю сайту Pre-party.com.ua про майбутню платівку та її стилістичне наповнення.

«Альбом майже готовий до випуску. Він буде міститиме 12 композицій і, можливо, один прихований трек. Поки ми не визначилися остаточно, але поточний стан справ виглядає саме так. Що стосується музичної та емоційної складової, то альбом рясніє тонкою еротикою і композиційною зрілістю. У ньому радіо-хіти розбавляють інтимні музичні зізнання. Таким чином, ми як зберегли себе, так і задовольнили радіо- і телеефір. Для професійних музикантів і те, і інше – рівноцінно приємно», – зазначила співачка.

За словами Алли, майбутня платівка буде доволі еклектичною.

«Олексій Лаптєв, aka Casual Man, який є саунд-продюсером альбому і музичним керівником мого бенду, завжди любив експериментувати з напрямками і змішуванням музичних стилів. Імпульс кожного нового треку надходить від нього, а мені подобається слідувати обраному ним напряму. Тому у новому альбомі і концертній програмі легко уживаються інді-поп, соул, брейкбіт та рок. Різноманітність для мене те саме, що й висока динаміка. Та й слухачеві цікаво», – говорить Alloise.

Також співачка розповіла і про першу у своєму репертуарі україномовну композицію, яку нещодавно записала із гуртом С.К.А.Й..

«Пісню написав Олег Собчук, вокаліст гурту С.К.А.Й.. Оскільки колеги мені завжди були симпатичні, це підштовхнуло мене заспівати з ними саме українською, не порушуючи їхньої ідеї. Тобто, можна було б перекласти пісню на англійську, але оскільки написана вона була азартно і талановито, ми вирішили нічого не змінювати і записати її українською мовою. Для мене це був експеримент і він вийшов більш ніж вдалим», – запевняє артистка.

Зазначимо, незабаром С.К.А.Й. та Alloise відправляться у спільне турне, яке стартує десятого жовтня концертом у Одесі та завержиться 31 жовтня виступом у київському клубі «Atlas».

Перелік концертів туру:

10 жовтня – Одеса, нічний клуб «Palladium»
16 жовтня – Хмельницкий, оздоровчо-розважальний комплекс «СВ-клуб»
17 жовтня – Львів, event hall «КІНО»
22 жовтня – Харків, клуб «Misto»
23 жовтня – Дніпропетровськ, концерт-хол «Opera»
25 жовтня – Полтава, концерт-хол «Villa Krocodila»
31 жовтня – Київ, «Atlas»

За матеріалами: pre-party.com.ua